1. Türkiye - Azerbaycan Ortak Hepatoloji Kursu

 logo
Türk Karaciğer Vakfı
TC Azerbaycan bayrak Azerbaycan tip fakultesi
Azerbaycan Tıp Üniversitesi

18-19 Eylül 2015 Radisson Blu Otel, Şişli, İstanbul

Sayın Meslektaşlarım,

Sizi 18-19 Eylül 2015 tarihinde İstanbul, Şişli Radisson Blue Hotel’de yapılacak olan “1. Türkiye-Azerbaycan Ortak Hepatoloji Kursu” na davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım. Birlikte ülkelerimizin ciddi bir sağlık sorunu olan Viral Hepatitler ve diğer Karaciğer Hastalıklarını tıbbi ve cerrahi yönleri ile 2 gün boyunca interaktif şekilde ele alacak ve bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağız. İkincisi gelecek yıl Bakü’de yapılacak olan bu önemli bilimsel faaliyetin başarılı olmasındaki en önemli etmenler kuşkusuz sizlerin katılımı ve katkıları olacaktır.

Sonbahar, özellikle Eylül ayı İstanbul için en güzel zamandır. Hepimizin aklına okulların açılışı ve tatilin sonlanması gelir. Hem ölçülü bir sevinç hem de tatlı bir tedirginlik yaşanır. Bizde bu sonbahardan itibaren artık her yıl Eylül ayında ortak kurs aktivitemizin heyecanını yaşayacağız. Her zaman daha iyiye, doğruya ulaşmak ve insanlarımıza yararlı olmak için çalışacağız… İstanbul’da, bu kadim dünya başkentinin kalbinde buluşmak dileği ile esenlikler dilerim. Saygılarımla.

Organizasyon Komitesi adına

Prof. Dr. Yılmaz ÇAKALOĞLU
Türk Karaciğer Vakfı (TKCV) Başkanı

Ayrıntılı Kurs Programı için tıklayınız.

Not: Her türlü sorularınız ve sorunlarınız için iletişim bilgileri aşağıdadır. Kursa katılım ücretsizdir. Kursiyerlere sertifika verilecektir.
Kursiyer katılımcı sayısı sınırlıdır. Lütfen aşağıda verilen iletişim kanalları aracılığı ile kaydınızı yaptırınız.

Organizasyon Komitesi

Başkan: Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu, Başkan
Üyeler : Prof. Dr. Nuri Bayramov, Eşbaşkan
  Prof. Dr. Abdullah Sonsuz
  Prof. Dr. Sadakat Özdil
  Prof. Dr. Ali Hidayatov
  Prof. Dr. Sabahattin Kaymakoğlu
  Prof. Dr. Fehmi Tabak
  Doç. Dr. Yusuf Yılmaz
  Uz. Dr. Koray Tuncer
  Dr. Aynur Musavi

 

Not: İstanbul dışından (Azerbaycan’dan katılacakların tamamı ile Türkiye’nin diğer şehirlerinden oturum başkanı veya konuşmacı olarak) kursa katılacak meslektaşlarımız; ulaşım-transfer giderleriniz ve Radisson Blu Hotel Şişli’de 17 ve 18 Eylül 2 günlük konaklamanız tarafımızdan karşılanacaktır. Otele giriş 17 Eylül 2015 saat 14.00 te başlar ve otelden çıkış 19 Eylül 2015 saat 12.00 de yapılmalıdır (bagajlarınız otelde muhafaza edilebilir). Belirtilen tarihler dışındaki ilave konaklamalar ve otelde yapılan ekstra masraflar sizlere aittir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bakü, Azerbaycan

Prof. Dr. Nuri Bayramov, Azerbaycan Tıp Üniversitesi
Tel: +99 450 222 2708
E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dr. Aynur Musavi
Memorial Hastanesi, Bakü Ofisi
Tel: +99 450 574 5656
E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İstanbul, Türkiye

Türk Karaciğer Vakfı
Halaskargazi Caddesi No: 181 Kat: 2 Daire: 2, Şişli İstanbul
Telefon: 90 212 231 9540
Fax: 90 212 232 5370

Prof.Dr.Yılmaz Çakaloğlu
Memorial Şişli Hastanesi, Okmeydanı İstanbul
Tel: +90 542 891 0151
Fax: +90 212 314 6615
E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ulaşım, Transfer, Konaklama için

Akasya Tur, İstanbul
Kenan Özdemir
Tel: +90 532 214 0058
Fax: +90 216 651 4255
E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Free Joomla templates by Ltheme