KERMES

Değerli Üyelerimiz ve Dostlarımız

Vakfımız ve Hepatitle Yaşam Derneği dayanışma içinde bir kermes düzenleyecektir. Kermesimiz 3 iş günü bize bağış olarak tahsis edilen Şişli'deki Vakıflar Çarşısı'nda gerçekleşecektir.
Tahmin edeceğiniz gibi; kermesimizde satılabilecek her türlü eşyaya ihtiyaç duymaktayız. 10 Şubat 2016 Çarşamba günü akşamına kadar bağışlayabileceğiniz ürünleri getirebilir ya da gönderebilirsiniz. Dostlarınızı da haberdar edebilir onlardan da bağış gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Tekstil, mutfak eşyaları, cam eşyalar, giyecek, triko, terlik, bijuteri, yeni kitap gibi her tür bağış kabul ediyoruz.

12-13 Şubat 2016 (Cuma-Cumartesi) günleri kermes masalarımız açık olacak. Sizleri ve dostlarınızı bu etkinliğimizde aramızda görmek bizi mutlu kılacaktır...

Kermesimizde bulunmak isteyen ve kermes malzemesi göndermek isteyen gönül dostlarımız vakfımızın 0212 232 53 70 numaralı telefonundan ve Hepatitle Yaşam Derneği'nin 0212 529 01 52 numaralı telefonundan bize ulaşabilirler...

Vereceğiniz desteğe şimdiden teşekkür eder, dostça yardımlaşma duygularımızın çoğalarak devamını dileriz....

Katılımlarınızı bekliyoruz.

Dört şekilde kermesimize destek olabilirsiniz.

  1. Kermeste satılabilecek her çeşit (triko, tekstil, giysi, havlu, süs eşyası, mutfak eşyası, cam eşya, kitap, terlik, vs) ürün bağışlayarak.
  2. Dostlarınızın bize bağış yapması için onları haberdar ederek.
  3. Kermese gelip satacağımız ürünlerden satın alarak.
  4. Kermeste satış masalarında görev yaparak.

Saygılarımızla

Kermes tarihi: 12-13 Şubat 2016
Saat: 10.30-19.30
Adres: Vakıflar Çarşısı, Halaskargazi Cad. No:187 Şişli-İstanbul
(Vakıf binamızın 3 bina ilerisi)

Kermes yeri k

Büyük görmek için fotoğrafa tıklayın!

Free Joomla templates by Ltheme